Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Me frymëmarrje të rënduar dhe i kërrusur, Edi Rama, i lodhur tha që ka marrë 650 milionë euro borxh (film)

Nga 27-shi 0

Kryeministri Edi Rama është munduar të paraqitet i lumtur, kur po u thoshte shqiptarëve që i zhyti akoma më shumë me 650 milionë euro, të cilat për hir të së vërtetës i ka marrë me interes 3.62%.
Këtë lajm kaq të mirë ai e përçoi, teksa ndjehej i lodhur, ndoshta dhe mosha, por me frymarrje të rënduar, ndoshta përsëri nga mosha ose pushteti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej