Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbyllet protesta/ Basha thërret mbledhje në selinë e PD (live)

Nga Ejona 0

Menjëherë pas mbylljes së protestës kryedemokrati Lulzim Basha do të mbledhë grupin e ish-deputetëve.

Mësohet se mbledhja do të zhvillohet në orën 22:30, pas pak minutave.

Me sa duket mbledhja e grupit do të jetë për të përcaktuar hapin e radhës apo edhe protestën e radhës së opozitës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej