Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbretëria e Bashkuar del nga BE sot në mesnatë/ Asgjë s’do ndryshojë në fushën e aviacionit civil

Nga Ejona 0

Mbretëria e Bashkuar, sipas marrëveshjes Brexit të arritur mes palëve do të dali nga Bashkimi Europian sot në mesnatë.
Lidhur me fluturimet, pasagjerët dhe kompanitë ajrore, Autoriteti i Aviacionit Civil në Shqipëri raporton se marrëveshja “Brexit” nuk do të ndryshoje asnjë gjë për sa i përket fushës së aviacionit civil.
Njoftimi i plotë:
Sot në mesnatë Mbretëria e Bashkuar del përfundimisht nga Bashkimi Evropian.
Sqarohen rë gjithë të interesuarit se asgjë nuk do të ndryshojë në fushën e aviacionit civil për pasagjerët dhe kompanitë ajrore.
Fluturim të mbarë dhe të sigurt të gjithë qytetarëve të dy shteteve që kanë planifikuar të udhëtojnë midis dy kryeqyteteve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej