Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbërrijnë në Tiranë “Gjelat” e Francës në kushte të larta sigurie

Nga Klodiana 0

Ka mbërritur në Tiranë kombëtarja e Francës. Avioni i “gjelave” u ul mesditen e sotme në aerportin “Nënë Tereza”.

Mësohet se për të pritur futbollistët i pranishëm ishte edhe Ambasadori francez.

Futbollistët u nisën me autobus drejt hotelit ku do akomodohen për të qëndruar deri në momentin e zhvillimit të ndeshjes mbëmjen e së dielës.

Forca të shumta të RENEA-s kanë shoqëruar autobusin si dhe forca të shumta të policisë rrugore për të garantuar sigurinë e kombëtares franceze.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej