Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Maria Sharapova befason fansat e saj: Ky është numri im i telefonit, më shkruani

Nga Klodiana 0

Maria Sharapova u tërhoq disa muaj më parë nga tenisi. 32-vjeçarja ruse këto ditë po i kalon e izoluar në Florida të SHBA, aty ku është rezidente prej vitesh. Sharapova mbetet një nga sportistet më të bukura në planet dhe fansat i ka të shumtë, ku ka vendosur t’i suprizojë gjatë ditës së sotme.

Maria është ndjerë vetëm dhe ka bërë publik numrin e saj të telefonit. Çdokush mund t’i shkruajë, t’i bëjë komplimente, apo t’i sugjerojë se si të kalojë kohën e izolimit. Me pak fjalë, ajo kërkon shoqëri.

Kam një numër që fillon me 310 (prefiksi i SHBA) dhe tani do e ndaj me ju. Më shkruani! 310-564-7981. E kam seriozisht. Më tregoni se çfarë po bëni, më bëni ndonjë pyetje ose thjesht më përshëndesni. Recetat janë gjithashtu të mirëseardhura”, flet Sharapova gjatë videokonferencës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej