Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Manovra e Dukës, u “djeg” kohën rivalëve me datën e zgjedhjeve!

Nga Klodiana 1

Asambleja Zgjedhore e FSHF-së do të zhvillohet më 7 shkurt! Një manovër e kalkuluar mirë nga Duka, duke mos iu dhënë pothuajse asnjë shans ndonjë rivali të mundshëm!

Me kaq pak kohë në dispozicion është pothuajse e pamundur që një kandidat tjetër të përgatisë fushatën! Duka nga ana tjetër, përveçse me pozita të konsoliduara, ka edhe kohën në favor..

Duka ende nuk e ka zyrtarizuar kandidimin, por kjo është thjesht diçka formale! Mbetet për t’u parë nëse Fino do ta zyrtarizojë kandidaturën…

http://www.panorama.com.al/sport/manovra-e-dukes-u-djeg-kohen-rivaleve-me-daten-e-zgjedhjeve/

 

Loading...

Komente (1)

  1. Ca muhabetesh jane kto me manovra!! sikur sdihej o fillim muji o ne fund do kishte zgjedhje. kjo seshte suprize per asnje, kush ka ne mend me kandidu le ta provoje! Gjithmone ne shqiptaret shofim komplote e bejme filma kot. Per mu suksese Duka! Me ty kemi per te shku larg, e presim me shume akoma

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej