Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Makina tenton të shtypë nënën me fëmijën e saj, i shpëton një kalimtar

Nga Ejona 0

Nje aksident ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë, tek bulevardi i ri i në Yzberishtit ku një makinë ka tentuar që të shtypë një nënë me fëmijë, teksa po dilte nga kursi i kërcimit.
Informacionet bëjnë me dije se një kalimtar i rastësishëm ka mbrojtur nënën me fëmijën duke dalë vetë para makinës.
Në këtë moment i riu ka mbetur i plagosur si pasojë e përplasjes dhe është transportuar me urgjencë në spital, ndërsa autori ka braktisur makinën dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

/ABC News/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej