Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Makina përplaset me motoçikletën, dy të plagosur në Elbasan

Nga Klodiana 0

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Elbasan ku dy persona kanë mbetur të plagosur. Ngjarja në fjalë ndodhi në rrugën rurale Elbasan-Shushicë, në fshatin Byshek.

Policia bënë me dije se shtetasi me inicialet D.P., 21 vjeç, banues në fshatin Shushicë, duke drejtuar motoçikletën është përplasur me mjetin tip “Benz”, me drejtues shtetasin Xh.C., 53 vjeç, banues në fshatin Shushicë, Elbasan. Për pasojë të dy janë dëmtuar, ndërsa ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Aktualisht grupi hetimore ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej