Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lulzim Basha paraqitet në prokurorinë e Tiranës

Nga Klodiana 0

Kreu i PD-së Lulzim Basha i është përgjigjur thirrjes së prokurorisë së Tiranës për tu pyetur për çështjen e lobimit në SHBA.

Ditën e sotme Lulzim Basha ka vendosur të paraqitet sot në prokurori dhe të japë deklarimet e tij në lidhje me çështjen për të cilën “prokuroria politike” e akuzon.

Një ditë më parë në prokurorinë e Tiranës u paraqit ish-sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej