Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Lul Berisha dhe Mark Frroku” firmosin tek çadra e vetting-ut (foto)

Nga Skenderi 0

Të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike kanë firmosur sot peticionin për reformën në drejtësi të maskuar si Lulzim Berisha, Mark Frroku, Emiliano Shullazi etj.

Ata duke vënë maska në fytyrë kanë lënë çadrën e tyre të lirisë dhe i janë drejtuar çadrës së vetting-ut.

Të rinjtë e PD-së kanë gjetur një mënyrë shumë gjeniale për të protestur për zbatimin e ligjit të dekriminalizimit.

Ata madje kanë shkurar emrat e Mark Frrokut, Emiliano Shullazit, Artur Bushit, Lulzim Berishës etj, në listat e peticionit për reformën në drejtësi.

Ja  dhe peticioni që të rinjtë e forumit rinor të Partisë Demokratike kanë shkruajtur me emrat e lartë përmendur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej