Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Luksin brenda shtëpisë së re të Arbana Osmanit e kanë zili edhe miket e saj (foto)

Nga 27-shi 0

Një nga moderatoret më të dashura prej vitesh për publikun shqiptar, Arbana Osmani është shpesh në qendër të vëmendjes së lajmeve rozë.

Së fundmi ajo është përfolur për divorcin nga ish-bashkëshorti dhe lidhjen e saj të re me kolegun Eduart Grishaj.

Por një blerje e re e Arbanës e ka shkëputur vëmendjen nga lidhja duke u fokusuar komplet tek luksi në të cilin ajo po jeton.

“Gazeta Blic” bën të ditur se Arbana ka blerë një shtëpi të re. Në foton e publikuar duket një gardërobë gjigande që shumë nga vajzat e kanë zili.

Një pjesë tjetër të shtëpisë së Arbanës e zbuloi pak kohë më parë Xhemi e cila shfaqet duke pushuar në verandë ndërsa në një foto tjetër tregoi kuzhinën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej