- Advertisement -

TAG

Arbana Osmani

“Shpërthen” në lot Arbana Osmani, ja çfarë i ka ndodhur moderatores (VIDEO)

Moderatorja e njohur dhe e dashur për publikun, Arbana Osmani këtë periudhë ka vendosur t’i dedikohet plotësisht vetes dhe dëshirave të saj. Moderatorja prej disa...

Puthje e përqafime/ Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani festojnë ditëlindjen, ja sa vjeç bëjnë çifti (FOTO)

Partnerë në punë, në jetë e sikur të mos mjaftonte kjo ato kanë lindur edhe në të njëjtën datë. Bëhet fjalë për çiftin e...

Fifi tregon se pse është mërzitur me Arbana Osmanin

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas”, këngëtarja Fifi ka zbuluar mbrëmjen e sotme një “borxh” që moderatorja Arbana Osmani i...

Gafa e Arbanës/ Sugjeron për iftar ushqim me mish derri dhe verë të bardhë (FOTO)

Moderatorja e njohur dhe një ndër ikonat e ekranit shqiptar, Arbana Osmani, shfaqet mjaft aktive në rrjetet e saj sociale duke postuar vazhdimisht momente...

Arbana realizoi gabimisht videon gjatë kohës së “BBV”, ja për çfarë bëhet fjalë (VIDEO)

Rrjeti social TikTok është aplikacioni që u bë i njohur dhe shumë i përdorur gjatë karantinës së vitit 2020, kur shërbeu si mjet argëtues...

Arbana publikon pamjet, ja çfarë projekti po sjell me Eduartin

Moderatorja e njohur  Arbana Osmani njoftoi ditën e sotme se po përgatiste diçka, me anë të disa postimeve në rrjetet sociale ku shfaqej duke...

Arbana Osmani zbulon se si e mësoi gjininë e bebit

Prezantuesja shqiptare, Arbana Osmani është majft aktive përsa i përket përdorimit të rrjeteve sociale. Kohët e fundit ajo ka zbuluar se si e ka...

Anulon udhëtimin me familjen në Itali, ja çfarë i ndodhi Arbana Osmanit

Arbana Osmani, shfaqet mjaft aktive në rrjetet e saj sociale duke postuar vazhdimisht momente nga përditshmëria e saj. Shpesh herë moderatoren e kemi parë...

Me kë e ka?/ Arbana Osmani thumbon me postimin e fundit (FOTO)

Arbana Osmani, shfaqet mjaft aktive në rrjetet e saj sociale duke postuar vazhdimisht momente nga përditshmëria e saj. Shpesh herë moderatoren e kemi parë...

Arbana habit me deklaratën: “Big Brother” nuk ka mbaruar ende… (Foto)

Teksa Eduard Grishaj po merret me projektin më të ri kinematografik i cili pritet të vijë shumë shpejt për publikun, duket se Arbana ka...

Latest news

Balla i propozoi të ulen/ Alibeaj: E bëri kastile, do të trazojë ujrat

Kreu i Grupit Parlamentar Enkelejd Alibeaj foli në lidhje me propozimin e Taulant Ballës për të diskutuar veç në lidhje me emrat e mundshëm...

Presidenti i ri/ Alibeaj pranon ftesën e Ballës

Ndonëse debatuan gjatë gjithë mbledhjes, Enklejd Alibeaj nuk e refuzoi ftesën e Taulant Balla që pas mbledhjes së Konferencës së Kryetarëve të shkonin të...

Armë dhe municion në lokal, shpallet në kërkim pronari në Kavajë

Është finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Black”, i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Kavajë. Policia ka arrestuar një 19-vjeçar me iniciale A....

Grida Duma braktis mbledhjen për Presidentin, sulmon Alibeajn

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka braktisur mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, pasi sipas saj propozimet për postin e presidentit duhet të bëhen...

Presidenti/ Duma: Na e lini ne kandidatin, fasadë nuk bëhemi!

Deputetja demokrate Grida Duma iu kundërpërgjigj deklaratës së Taulant Ballës se mazhoranca nuk do tërhiqet nga procesi  i Presidentit. Në konferencën e kryetarëve, Duma...
- Advertisement -