Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Luftë për kryetar, Korab Lita zbulon dokumentin: Grupin e drejtoj unë

Nga Klodiana 0

Grupi parlamentar demokrat është kthyer në një arenë replikash ditën e sotme mes deputetit Korab Lita dhe deoputetes Rudina Hajdarit.

Pak minuta pasi Hajdari njoftoi se ishte ende në krye të demopkratëve në Palrament, kolegu i saj ka zbuluar dokumentuin që sipas tij provon të kundërtën.

“Nje falenderim te veçante per koleget e mi te cilet verdiktin e tyre ne lidhje me kryesimin e Grupit e dhane jo vetem me vote por edhe me firmë”, shkruan Lita përkrah dokumentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej