Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Cikalleshi “thyen” Moldavinë, Shqipëria kalon në avantazh (Film)

Nga Klodiana 0

Po luhet në “Stadionul Zimbru” të Chisinau takimi mes Moldavisë dhe Shqipërisë. Dueli është i vlefshëm për kualifikueset e grupit H të Euro 2020.

Lëvizje e bukur e Cikalleshit në zonë, sulmuesi rrotullohet dhe lëshon një të djathtë në krahun e djathtë të portierit, duke tundur rrjetën. 1-0 për Shqipërinë.

Pas 7 ndeshjeve të para, Shqipëria ka ende shpresa për kualifikim, ku numëron 9 pikë, ndjekur nga Moldavia me 3.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej