Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Londër, askush nuk mbijetoi në tre katet e fundit të pallatit në flakë

Nga Klodiana 0

Zjarri gjigant që përfshiu një bllok apartamentesh në “Latimer Road”, në perëndim të Londrës, numri i viktimave ka shkuar në 12, ndërsa dhjetëra banorë të tjerë janë dekalruar të humbur.

Autoritetet kanë thënë se asnjë prej banorëve që u gjendën të bllokuar nga zjarri masiv në tre katet e fundit të kullës nuk ka mbijetuar. Tashmë ka nisur nxjerrja e trupave të viktimave të zjarrit që u shkaktua nga një frigorifer defektoz në një prej banesave.

wetrwerfwr3r3t34yh434y4.jpg

ty4r5y45ey5y6j5hj.jpg

rty4e5y5y5y56j.jpg

ye5y45y4u4hyjk.jpg

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej