Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Linja Sarandë-Athinë/ Udhëtonte me 98 kg drogë në autobuz, arrestohet shoferi shqiptar

Nga Ejona 0

Policia greke ka arrestuar një shofer shqiptar për akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.

Mësohet se 34-vjeçari, emri i të cilit ende nuk bëhet me dije, po udhëtonte në linjën Sarandë-Athinë drejt shtetit fqinj me 98 kilogramë drogë.

Autoritetet greke e ndaluan autobusin në autostradën Kakavijë-Janinë në afersi të Kalpaqit dhe gjatë kontrollit në bagazh u gjet droga e paketuar në 16 qese, në dy çanta udhëtimi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej