Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ligji për kafshët/ Deputeti i PD- Tahirit: Cinizëm pa kufij!

Nga Klodiana 0

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, ka sulmuar ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri për shkak të ligjit për mbrojtjen e kafshëve.

Noka e quan këtë cinizëm pa kufij, duke shtuar se ai që së bashku me ustain e tij ushqeu krimin duke çuar për dhjam qeni qindra jetë shqiptarësh dhe që e ktheu Shqipërinë në kasaphanë njerëzore sot po inicion një ligj të tillë.

“Eh ku ka perfunduar ky vend….Ai qe se bashku me ustain e tij ushqeu krimin duke çuar per dhjam qeni qindra jete shqiptaresh dhe qe e ktheu Shqiperine ne kasaphane njerezore sot po na inicion ligj per mbrojtjen e kafsheve… Cinizem pa kufij…”, shkruan Noka.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej