Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Librazhd/ Rama pritet me protesta, banorët bllokojnë rrugën

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot fshatin Rrajcë, të Elbasanit, ku edhe po prezantohet projekti për ujin.

Bëhet me dije se banorët në shenjë protestë kanë bllokuar rrugën në hyrje të Bashkisë Librazhd.

Ndërkohë, forca të shumta policie ndodhen në vendngjarje për të siguruar një mbarëvajtje të qetë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej