Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lezhë, një 18-vjeçar dyshohet se është mbytur tek “Rana e Hedhur”

Nga Klodiana 0

Një 18-vjeçar dyshohet se është mbytur në plazhin e Shëngjinit tek Rana e Hedhur.

Sipas policisë, i riu i cili dyshohet se është mbytur është me iniciale E.M nga Kruja.

Në vendngjarje janë angazhuar shërbimet e Policisë në DVP Lezhë,Policia Kufitare si dhe Polumbarë të Reneas

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej