Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lezhë/ Kamionçina përplas autoveturën, dyshohet për katër të plagosur

Nga Klodiana 0

Një aksident ka ndodhur në afërsi të “Kryqëzimit të Shënkollit” në Lezhë. Burime jo zyrtare raportojnë nga vendi i ngjarjes së katër persona dyshohet se janë plagosur.

Në aksident është përfshirë një kamionçinë dhe një  makinë e vogël. Ende nuk dihen shkaqet, ndërsa policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej