Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lëkundje të forta tërmeti në Tiranë

Nga Media 0

Një lëkundje tërmeti është ndjerë në Tiranë vetëm para pak minutash.
Ende nuk ka një informacion mbi epiqendrën e tij por lëkundja është ndjerë e fortë në kryeqytet.
Shumë persona kanë njoftuar mbi tërmetin në rrjtetet sociale, ndërsa shprehen se në pallate lëkundja ka qenë e fortë.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej