Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Laç/ Pallati i dëmtuar, banorët nxjerrin çka të munden

Nga Klodiana 0

Në pamjet që shihni më poshtë, pallati është dëmtuar totalisht, nga tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë herët në mëngjes, këtë të martë.

Banorët po nxjerrin gjithçka ata munden të mbajnë mbi krahë, duke zbritur nëpër shkallë dhe në këtë mënyrë duke rrezikuar jetën e tyre, pasi tërmete të herëpashershme ndodhin.

Ashtu si dhe tërmeti i fundit që ndodhi 1 orë më parë me magnitudë 5.2 rihter.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej