Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kurvickat e Enverit

Nga 27.al 0

Nga Klodian Tomorri

Racë më të qelbur nga komunistët nuk ka! Për 50 vjet i masakruan të përndjekurit. I vranë, i internuan, u përdhunuan gratë dhe motrat, u morën pasurinë.

Tani, kur del ndonjëri nga shtresa e ish-të përndjekurve dhe nxjerr ndonjë fakt historik, ndryshe nga historia që ka shkruar “elita” e kuqe komuniste, i lëshohen si qenër të tërbuar.

O kurvickat e Enverit, po ju i vratë dhe i përdhunuat për 50 vjet, tani doni t’u mbyllni dhe gojën? Sa të pështirë janë!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej