Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur të kap Soreca te dyqani i peshkut dhe ti merr vrapin me gjithë pallto

Nga 27-shi 0

Shqiptarët tani janë të bindur që korrupsioni do të luftohet më së miri, falë ideve të larta të ambasadorit të Evropit në Tiranë, Luigj Soreka.

Një zonjë kaq shumë beson që duke fuguar luftohet korrupsioni sa po rend me s aka mundësi me gjithë pallto e çizme.

Mos do vallë t’ia kalojë ministres Etilda Gjoni?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej