Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur Kongresi e ka t’mushme…

Nga 27-shi 0

Brekushet janë tashmë simboli estetik i Rilindjes, prandaj në Kongresin pa numër të saj, vetë kryerilindasi u gadit me uniformën e duhur.

Veterani 100 vjeçar, delegat rilindas
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej