Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kultivonin lëndë narkotike në oborr, arrestohet kryeplaku i një fshati në Vlorë bashkë me të birin

Nga Ejona 0

Arrestohet nga Policia e Vlorës kryeplaku i fshatit bashkë me të birin, pasi iu gjetën të kultivuara bimë narkotike përreth banesës së tyre.

Mësohet se gjatë kontrollove përreth një banese në fshatin Penkovë në Selenicë, u konstatun të mbjella bimë dhe fidanë të dyshuara të llojit cannabis sattiva.

Menjëherë kanë rënë në pranga shtetasit A. N., 57 vjeç, me detyrë Kryeplak i Fshatit Penkovë dhe V. N., 23 vjeç, banues në të njëjtën banesë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej