Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kualifikohet në “The Voice” Francë, shqiptari mahniti jurinë me zërin e tij

Nga Klodiana 0

Këngëtari me origjinë shqiptare, Gjon Muharremaj i lindur ne Zvicër ka marrë pjesë në “The Voice” në Francë, ku ka mahnitur jurinë me zërin e tij.

Emrin e skenës ka zgjedhur ta ketë Gjon’s tears, ku ka avancuar në etapën e ardhshme të “The Voice” në Francë.

Gjoni ka qenë duke shijuar suksesin e projektit të tij muzikor “Babi”, një këngë me të cilën elektrizoi dhe finalen e “The Voice Kids”.

Këngëtari ishte vetëm 12 vjeç kur mahniti jurinë e “Albanians Got Talent” me zërin e tij të fuqishëm, dhe duket i vendosur të mos mungojë dhe në skenat shqiptare, për të qenë sa më pranë një publiku të cilin e ka shume për zemër.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej