Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Ku e ke kanabisin?” Qytetari i përgjigjet Ramës me një video (film)

Nga 27-shi 0

Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e të enjtes në emisionin Opinion, ku është pyetur drejtpërdrejt mbi çështjen e mbi kanabisin në vend.

Gazetari Robert Rakipllari i kthehet Ramës duke thënë se vendi është mbushur i gjithë me kanabis. Ndërkohë një video e publikuar nga JetaoshQef, tregon reagimin e një qytetari ku shfaqet me kanabis  në dorë gjatë kohës që kryeministri debatonte me Rakipllarin në Opinion.

View this post on Instagram

VIDEO OF THE NIGHT 🙌🏻

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej