Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kryente veprime të turpshme para minoreneve, ndalohet i moshuari

Nga Klodiana 0

Policia e Tiranës ka arrestuar një 73-vjeçar, për 2 vepra penale: “Vepra të turpshme” dhe “Ngacmim seksual”.

Bëhet me dije se i ndaluari është shtetasi me iniciale L.S, 73- vjeç, me banim në Vlorë.

“Ndalimi i tij u bë pasi nga verifikimet e kryera dhe si rezulat i kqyrjes së pamjeve filmike rezultoi se shtetasi L.S,  është autor i dyshuar i këtyre  veprave penale,  ngjarje e ndodhur më datë 09.07.2019, ku shtetas shfaqet në një video duke kryer vepra të turpshme para dy minoreneve. Materialet proceduriale në ngarkim të tij do i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës parë Tiranë për veprime të mëtejshme hetimore”, – njofton policia.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej