Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kryebashkiaku në maratonë, qytetarët në protestë: Duam ujë (Film)

Nga Media 0

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj kishte thirrur sot një maratonë vrapimi dhe për këtë qëllim kishte bllokuar gjysmën e kryeqytetit.

Në kohën kur Veliaj ishte duke folur me zell për vrapimin, një grup qytetarësh kanë protestuar aty.

Edhe pse policët e bashkisë janë munduar ti fshehin qytetarët mes turmës, ata kanë protestuar.

Në video dëgjohen thirrjet e protestuesve: “duam ujë, duam ujë”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej