Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Krimi në familje trondit Gramshin, 35-vjeçari mbyt gruan

Nga Media 0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar gjatë natës në fshatin Grekan të Gramshit, ku një 35-vjeçar ka mbytur bashkëshorten e tij 3 vite më të vogël.

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Gramsh kanë mundur të vërë në pranga shtetasin me inicialet A.H..

Rrethanat e krimit janë ende të paqarta, ndërsa tashmë dosja ka kaluar në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan, për hetime të mëtejshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej