Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi i merr jetën mjekut të njohur të QSUT-së

Nga 27.al 0

Mjeku i njohur Arjan Prushi ka ndërruar jetë, pasi ishte infektuar me koronavirus. Lajmin e ka dhënë kolegu i tij Bernard Progni me anë të një njoftimi në rrjetet sociale.

Ai ishte i shtruar në Spitalin Infektiv, ku ishte intubuar.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej