Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Konstituimi i Këshillit Shkodër, protestuesit përplasen me Policinë (film)

Nga Klodiana 0

Mbështetësit e opozitës janë përplasur me policinë para ambienteve të Bibliotekës së Universitetit.

Fillimisht protesta e PD-së në Shkodër ka nisur e qetë, por më pas situata është tensionuar dhe protestuesit janë përplasur fizikisht me Policinë e Shtetit.

Nga ana tjetër, Maxhoranca vijon procedurat për konstituimin e këshillit edhe pse protestuesit e opozitës kanë tentuar disa herë të hyjnë brenda ambienteve të Bibliotekës.

LIVE – Nga Shkodra

Publiée par Partia Demokratike e Shqipërisë sur Lundi 19 août 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej