Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Konfirmohet një rast me koronavirus në Bulqizë, ishte i shtruar në QSUT

Nga Klodiana 0

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Bulqizë. Bëhet me dije se i infektuari ka qenë i shtruar në QSUT.

Mësohet se i infektuari është nga një fshat i Bulqizës.

Vijon…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej