Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Konfirmohen me koronavirus dy mjekë në qendrën shëndetësore numër 9 në Tiranë

Nga Klodiana 0

Konfirmohen me koronavirus dy mjekë në qendrën shëndetësore numër 9 në Tiranë.

Raportohet se dy mjekët janë testuar ditën e djeshme dhe mësohet se kanë rezultuar pozitivë, por nuk dihet gjendja e tyre.

Gjatë javës së fundit është shtuar numri i të prekurve, ku vatra kryesore vijon të jetë kryeqyteti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej