Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

4 raste të reja brenda ditës, Lushnja rikthehet në hartën Covid

Nga Klodiana 0

Lushnja është rikthyer në hartën Covid me katër raste të reja vetëm ditën e sotme. Bëhet fjalë për dy vatra të reja me gjithsej katër persona në këtë qytet.

Raportohet se një çift bashkëshortësh, të cilët dyshohet se janë infektuar nga vajza e tyre që ishte kthyer nga Tirana për t’i takuar. Pasi vajza u konstatua me koronavirus, burrë e grua bënë testin dhe rezultuan gjithashtu pozitivë.

Ndërkohë, në vatrën tjetër janë nëna dhe djali i saj. Këta të fundit nuk dihet ende se si janë infektuar pasi ISHP po zhvillon ende verifikimet.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej