Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Situata politike, Basha mbledh aleatët në selinë blu

Nga Klodiana 0

Kryedemokrati Lulzim Basha do të mbledhë ditën e sotme aleatët. Mësohet se mbledhja do të zhvillohet në orën 12:00 në selinë blu.

Raportohet se në qendër të diskutimeve të jetë situata politike në vend dhe përmbushja e Reformës Zgjedhore. Ndërkombëtarët kanë kërkuar përmbylljen e reformës deri në datë 31 Maj.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej