Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Konfirmohet me koronavirus një polic në Bashkinë e Kukësit

Nga Ejona 0

Një polic bashkiak në qytetin e Kukësit është konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Burime për mediat bëjnë me dije se polici në Bashkinë e Kukësit ka qenë kontakt i rasteve të mëparshme.

Kësisoj, u është marrë tamponi 35 punonjësve të Bashkisë Kukës. Deri më tani, në Kukës janë 24 raste të konfirmuar zyrtarisht me Covid-19.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej