Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Konfirmohet me COVID-19 infermierja në Elbasan, futet në karantinë reparti i gjinekologjisë

Nga Klodiana 0

Ditën e sotme në qytetin e Elbasanit në 24 orët e fundit janë marrë 19 tamponë. Katër prej tyre kanë rezultuar pozitiv.

Bëhet me dije se një prej katër personave të prekur është një infermiere. Mësohet se është pjesë e stafit të qendrës spitalore “Xhaferr Kongoli”, në repartin e gjinekologjisë.

Ndërkohë po sipas burimeve mësohet se i gjithë reparti është karantinuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej