Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Konfirmohen 15 raste të reja me COVID-19 në Durrës, kontakte të të prekurve

Nga Klodiana 0

Konfirmohen 15 raste të reja me COVID në Durrës.

Mësohet se rastet janë të shpërndara në disa zona të qytetit bregdetar, kontakte të rasteve të mëparshme.

Kujtojmë se dje në vendin tonë u konfirmuan 79 raste të reja me COVID-19.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej