Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kinë/ Anullohet premiera e filmit të James Bond, koronavirusi bëhet shkak

Nga Ejona 0

Si pasojë e epidemisë së koronavirusit, në Kinë është anuluar premiera e filmit të James Bond, “No time to die”.
Duhet kujtuar se coronavirusi i cili u shfaq për herë të parë në provincën Hubei të Kinës, tani ka infektuar më shumë se 71,000 njerëz globalisht dhe ka vrarë 1.775, duke përfshirë pesë vetë jashtë territorit të Kinës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej