Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Kërkohet një beqar…”: Gazetarët, batuta LIVE për kolegen që do të ndjekë ndërrimin e viteve me shqiptarët në shesh (film)

Nga 27-shi 0

Gazetari i Abc News Maksi Rama bëri një lidhje live sot me Enkel Demin në “Abc-ja e Mëngjesit” duke shkëmbyer edhe batuta me njeri-tjetrin në lidhje me kolegun që do të raportojë direkt nga sheshi momentin e ndërrimit të viteve.

Nga studioja, Enkel Demi tha se një ndër momentet më të vështira për ndarjen e puinës në një redaksi televizioni është pikërisht përcaktimi i gazetarit që do të raportojë momentin e ndërrimit të viteve.

“Vetëm një mënyrë ka për t’ja hedhur kësaj sfide, duhet të martohen. Prandaj në dasmë Maks vitin tjetër që të mos dalësh më në shesh”, tha Enkel Demi duke pyetur nëse kishte të tjerë beqarë në redaksi.

“Sonte do të raportojë Glidona Daci”, tha Maksi duke marrë përgjigjen e Enkelit: Hë, po edhe ajo është beqare!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej