Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Juncker ja plas Ramës në sy: Zgjedhjet kanë mbaruar në prill (film)

Nga 27-shi 0

Ish deputeti i LSI-së Petrit Vasili ka postuar një video në facebook, në momentin ku presidenti i KE-së thotë që zgjedhjet në Shqipëri kanë mbaruar në prill.

Vasili ironizon me shkrimin përmbi videos teksa shkruan se nqs Juncker thotë që zgjedhjet kanë përfunduar në prill do të thotë që kanë mbaruar në prill.

“Zgjedhjet kane mbaruar ne prill.

Cfare zgjedhjesh do te bente ne 30 qershor Edi Rama. (VIDEO).

Junker mu ne sy te Rames njofton qe zgjedhjet kane perfunduar qe ne fund te prillit.

Opinioni i tij duhet degjuar me vemendje!!

Kur thote qe zgjedhjet kane perfunduar ne prill do te thote qe kane mbaruar ne prill.

Shiheni VIDEON qe te bindeni e thote Junker me gojen e tij.”- shkruan Vasili.

Zgjedhjet kane mbaruar ne prill.Cfare zgjedhjesh do te bente ne 30 qershor Edi Rama.(VIDEO).Junker mu ne sy te Rames njofton qe zgjedhjet kane perfunduar qe ne fund te prillit.Opinioni i tij duhet degjuar me vemendje!!Kur thote qe zgjedhjet kane perfunduar ne prill do te thote qe kane mbaruar ne prill.Shiheni VIDEON qe te bindeni e thote Junker me gojen e tij.

Publiée par Petrit Vasili sur Mardi 11 juin 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej