Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja si Dako feston krimin elektoral me Astrit Avdylin e banditë të tjerë të Durrësit

Nga Klodiana 0

Ish kryeministri Berisha ka ndarë me ndjekesit e tij në rrjetin social facebook një videoje që sipas tij është e festës së kreut të bashkisë së Durrësit me “Avdylë e banditë të tjerë të Durrësit fitoren e krimit elektoral!”

Ja postimi i plotë i ish Kryeministrit Berisha: Vangjush Dako, Avdyli tha se nuk kishte takuar kurrë Astrit Avdylin ndërsa këtu po feston me të dhe Avdylë e banditë të tjerë të Durrësit fitoren e krimit elektoral! Sb

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej