Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja përse u shoqërua ish-kreu i PD së Elbasanit, Aurel Bylykbashi (film)

Nga Klodiana 0

Shoqërohet në polici ish-kreu i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi.

Bëhet me dije se shoqërimi është bërë pas deklaratave të tij në mbledhjen e “Aleancës qytetare” në Elbasan. Gjatë kësaj mbledhje, Bylykbashi deklaroi se “nëse do ketë përplasje, le të ketë”.

Aleanca Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë për Elbasanin i ka bërë thirrje dje Presidentit që si garant i Kushtetutës të nisë konsultimet me partitë politike dhe të caktojë një datë të përshtatshme për zgjedhjet lokale.

Më poshtë një pjesë e deklaratës të ish-kreu i PD në Elbasan Aurel Bylykbashi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej