Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

PD Sarandë letër OSBE e KQZ: Të ndërpritet urgjent puna në KZAZ

Nga Klodiana 0

Partia Demokratike e Sarandës ka urdhëruar KZAZ-në e këtij qyteti të ndërpresë menjëherë procesin zgjedhor.

Përmes një shkrese zyrtare dërguar KZAZ Nr. 88, Bashkisë së Sarandës, Komisariatit të Policisë, KQZ dhe Misionit të OSBE/ODIHR, duke i sqaruar se procesi zgjedhor është i paligjshëm pas dekretit të Presidentit Ilir Meta për anulimin e 30 qershorit si datë zgjedhjes, ndaj dhe duhet të ndërpritet në të gjithë territorin e Sarandës.

Dok Sarande (1)
Dok Sarande (2)

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej