Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja dolën të arratiseshin nga burgu në Athinë, policia greke vë sërish në pranga shqiptarin e tretë

Nga Ejona 0

Policia greke ka arrestuar shqiptarin e tretë i cili u arratis të hënën nga një burg në Athinë së bashku me 3 shqiptarë të tjerë.

35 vjeçari shqiptar i cili është konsideruar person me rrezikshmëri të lartë, është arrestuar në lagjen “Nea Smirny” në Athinë.

Nga mediat greke bëhet me dije se 35-vjeçari në momentin e arrestimit nuk ka bërë rezistencë kundrejt policisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej