Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali, dy persona dhunojnë barbarisht shqiptarin në mes të natës

Nga Ejona 0

Dy persona kanë dhunuar barbarisht një 38 vjeçar shqiptar me iniciale A.H. me banim në Martinsicuro, Itali.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur gjatë natës në Villa Rosa.

38-vjeçari është dërguar në spitalin e Sant’Omero rreth orës 3:30 por së shpejti do të duhet të transferohet në Reanimacionin e Teramo për shkak të traume shumë të rëndë në fytyrë.

Prognoza e tij është mbajtur e fshehtë për publikun, shkruajnë mediat italiane.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej