Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Mjeshtri i Humorit” Gëzim Kruja feston 80-vjetorin, miku i tij Zef Deda i bën vizitën surprizë (film)

Nga Media 0

Mjeshtri i Humorit, Gëzim Kruja ka festuar këto ditë 80-vjetorin e lindjes.

Por një surprizë të veçantë i ka dedikuar miku i tij dhe kolegu Zef Deda.

“Më gjej lulet me të bukura dhe ku janë më freskëta për mikun tim Gëzim Kruja”, i kërkoi Zef Deda, pronares së dyqanit të luleve, të cilën e komplimentoi me fjalët më të bukura.

“Gëzim Kruja, këtë tufë me lule po ta përgatit një lule” i drejtohet ai nga videoja.

Aktori 80-vjeçar befasohet nga vizita e Dedës, lulet dhe urimi që vjen më pas.

STUDIO E HAPUR 06 DHJETOR 2019

Publiée par Star Plus TV sur Vendredi 6 décembre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej