Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ish i përndjekuri politik: Telefonova tek ministria e Drejtësisë, më thanë “hala s’keni ngordh ju?”

Nga Media 0

Mora në telefon tek Ministria e Drejtësisë për të pyetur për dëmshpërblimin e të përndjekurve politikë. U prezantova kush isha dhe ajo që m’u përgjigj në telefon dhe më tha: Hala s’keni ngordh ju?”.

Këto fjalë i ka deklaruar anëtari i Autoritetit për Informimin mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, Daut Gumeni në emisionin “Studio e Hapur”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej